آخرین اخبار استانداری
بازگشت
پنج‌شنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۳:۰۶

استاندار يزد در بازدید از روستاهای بخش مرکزی و دستگردان طبس تاكيد كرد:توجه مسئولان به مناطق محروم   

استاندار یزد در روز دوم سفر شهرستانی خود به طبس از روستاهای بخش مرکزی و دستگردان این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، " محمد رضا فلاح زاده" صبح روز چهارشنبه در ادامه سفر خود به شهرستان طبس با حضور در محل روستاهای مهدی آباد، بهشت آباد، جوخواه، حلوان، پیستان، هودر، پیر حاجات، ملوند و... از نزدیک در جریان مشکلات و درخواست های مردم این روستاها قرار گرفت.
استاندار یزد در این بازدیدها بر رفع مشکلات آب آشامیدنی و صدور مجوز حفر چاه توسط شرکت آب منطقه ای در صورت تایید فوت قنات های منطقه، ساماندهی مسیر تردد و احداث راه های روستایی و بهسازی و بازسازی روستاهای بخش های مرکزی و دستگردان شهرستان طبس تاکید کرد.
وی در ادامه از پروژه 172 واحدی مسکن مهر بخش دستگردان بازدید واز نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی 67 درصدی این پروژه قرار گرفت.
فلاح زاده همچنین از شهرک صنعتی عشق آباد -که در حال حاضر با تکمیل شدن مرحله آماده سازی و فراهم شدن زیرساخت های لازم،  آماده استقرار کارخانجات و واحد های تولیدی در بخش دستگردان می باشد- بازدید کرد
بازدید از واحد صنعتی تولید آجر نسوز، پودر سیلیس و کود سولفات سدیم و همچنین کارخانه در دست احداث سیمان طبس گلشن که با راه اندازی آن روزانه 500 تن سیمان سفید و خاکستری به سیستم تولید و توزیع سیمان استان افزوده خواهد شد از دیگر برنامه های روز دوم سفر استاندار یزد به شهرستان طبس بود.
لازم به ذکر است استاندار یزد با حضور در محل احداث نیروگاه حرارتی زغال سنگ سوز طبس که راه اندازی آن با اعتباری بالغ بر7800 میلیارد ریال، 6000 اشتغال مستقیم و غیر مستقیم و افزایش 650 مگاواتی ظرفیت تولید برق کشور را به همراه دارد بر تسریع در روند راه اندازی آن تاکید و از  حمایت دولت نسبت به رفع مشکلات موجود بر سر راه این طرح خبر داد.بازدید: 552


امتیاز: 0.00


اخبار مرتبط :امتیاز به خبر
بد(1) خوب(5)


چاپ       ارسال خبر به دیگران
 
 
نظر شما درباره اين خبر:
نام *
پست الکترونیک *
آدرس سایت یا وبلاگ
محل درج نظر *